Kërçiku drejt largimit nga Tirana

0
SHPËRNDAJE

dorian-kerciku-222x240

Dorian Kërçiku mund të mos gjejë më hapësirë në radhët e Tiranës. Afrimet e fundit të Smajlit dhe të japonezit Masato Fukui duket se do të çojnë në largimin e mesfushorit pasi nuk ka më hapësirat e mëparshme në formacion. Tirana fillon të bëjë selektimet e para në prag të sezonit të ri, në mënyrë që të krijohet një skuadër sa më kompetitive dhe në gjendje të fitojë tituj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.