Kërçiku në Tiranë por larg bardhebluve

0
SHPËRNDAJE

Dorian Kërçiku ndodhet aktualisht në Tiranë për shkak të një dëmtimi të pësuar dhe po zhvillon terapi intensive për rekuperim. Por informacione të minuta90.com bëjnë të ditur se lojtari është në negociata me skuadrën e Teutës. Trajneri Gushash Magani e njeh mjaft mirë lojtarin pasi e ka pasur te Tirana prej 2 sezonesh. Shumë shpejt pritet të vendoset e ardhmja e Kërçikut, i cili duket larg bardhebluve momentalisht, ashtu siç bëri të ditur pak ditë më parë faqja jonë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.