Kërçiku nuk ndryshon ngjyrat, mbetet bardheblu

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Merr fund edhe “telenovela” Kërçiku. Mbrojtësi do të vazhdojë të jetë pjesë e Tiranës edhe për sezonin e ardhshëm. Pasi u përfol në shumë skuadra, tashmë mbrojtësi nuk do të ndryshojë ngjyrat e fanellës, pasi do të veshë sërisht atë bardheblu. Pasi u takua me drejtuesit e ekipit, duket se Kërçiku ka ndryshuar mëndje dhe tashmë ka zyrtarizuar qëndrimin e tij tek ekipi që mbylli sezonin e kaluar. Tashmë ky kapitull është i mbyllur dhe mbrojtësi me shumë gjasa do të vihet sërisht nën urdhërat e trajnerit Muça qysh ditën e sotme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.