Kevitani zgjedh trajnerin dhe drejtorin sportiv

0
SHPËRNDAJE

Kevitan - Sopoti 2-1
Kevitan – Sopoti 2-1

Kevitani ka emëruar sot trajnerin e ri, dhe ai do të jetë Shahin Berberi, ish-lojtar i Partizanit, dhe trajner i Kukësit para disa vitesh.

Veç përcaktimit të trajnerit, Kevitani ka përzgjedhur një tjetër “dem” të kuq në rolin e drejtorit sportiv.

Në këtë pozicion është emëruar Marko Pelinxhi, i cili sezonin e shkuar ishte trajner i Partizanit B.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.