KFF Vllaznia me trajner të ri në prag të Champions League

0
SHPËRNDAJE

Klubi i futbollit të femrave Vllaznia ka emëruar në drejtim të skuadrës trajnerin Nikolin Leka që zëvendëson trajnerin e larguar për arsye personale Selami Pepaj. Pepaj u shpall dy herë rresht kampion i vendit me Vllazninë ndërsa para tij këtë ekip e nxirrte kampion Derviš Hadžiosmanović dhe Fatmir Axhani (dy herë). Trajneri i ri Leka ka një përvojë të mirë me moshat e akademisë Vllaznia, kështu që i është besuar drejtimi i ekipit të femrave në prag të eliminatoreve të Ligës së Kampioneve 2015-16.

2013 Vllaznia Shkoder shtator(hera e pare pas shnderrimit nga Ada Velipoje ne Vllazni)
Në foto trajneri Selami Pepaj me ekipin e saposhndërruar nga Ada Velipojë në Vllaznia

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.