Kingsley Coman largohet nga Bayerni për ti lënë vendin një tjetër talenti

0
SHPËRNDAJE

dembele

Talenti i Rennes, Ousmane Dembele ka zgjedhur skuadrën e re dhe nga edicioni i ardhshëm do të luaj në Bayern Munich, shkruan beIN Sport.

Bayerni ka qenë që një kohë të gjatë duke e monitoruar Dembelen, i cili kërkohet edhe nga skuadrat më të mëdha evropiane.

Transferimi i tij do të thotë se, Kingsley Coman do të kthehet në Juventus, pavarësisht paraqitjeve të mira këtë edicion, pasi Bayerni nuk do të paguaj 21 milionë euro për të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.