Klubet tona, lumë miqësoresh edhe sot

0
SHPËRNDAJE

Sesa seriozisht e kanë marrë disa nga klubet tona sezonin 2015-16 duket edhe nga ngarkesa e madhe e ndeshjeve miqësore, madje edhe sot kur Kombëtarja luan një prej ndeshjeve më të rëndësishme të historisë së saj. Kështu në program janë ndeshje të tilla si Iliria Fushë-Krujë – Laçi, Elbasani – Bylis, Patizani – Teuta dhe Tirana – Dinamo rezultatet e të cilave do t’jua bëjmë të ditur sa më shpejt të jetë e mundur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.