Klubi i Flamurtarit shpreson që të apelojë vendimin

0
SHPËRNDAJE

14956596_1244733372268849_1103037055188643518_nFlamurtari shpreson që të apelojë vendimin e Komisionit të Disiplinës për heqjen e 6 pikëve, pasi nuk kanë shlyer 3 ish-lojtarë.

Burime të sigurta të minuta90.com pohojnë se, drejtuesit po bëjnë të gjitha përpjekjet e mundshme që të zhbëjnë verdiktin e Disiplinës.

Ata po përgatisin dosjet për të ankimuar, ndërsa pretendojnë se për këtë kanë fakte dhe prova që mund të hedhin poshtë penalitetin e marrë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.