Klubi i Kukësit largon Dervishin

0
SHPËRNDAJE

dervishi

Klubi i Kukësit ka zyrtarizuar “divorcin” me Dritan Dervishin, teksa sipas klubit verilindor, gjithçka është ndërprerë me mirëkuptim dhe shtrëngim duarsh.

Në deklaratën e postuar në faqen zyrtare në “Facebook”, klubi i Kukësit e falënderon Dervishin për bashkëpunimin e deritanishëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.