Klubi kroat krenohet me shqiptarët e saj

0
SHPËRNDAJE

10511660_972893069459418_997438088712620711_oLokomotiva e Zagrebit ka uruar publikisht tre pjesëtaret e saj, Endri Cekici, Eros Grezga dhe Herdi Prenga për thirrjen e tyre në Kombëtaren e Shqipërisë. Kujtojmë që për Grezdën kjo do të jetë hera e tij e parë por mëse e merituar pas paraqitjeve të shkëlqyera gjatë këtij sezoni në Kroaci.

“Jemi krenarë që tre lojtarë tanët, Herdi Prenga, Endri Cekici dhe Eros Grezda kanë marrë ftesa për kualifikueset e Shqipërisë U-21. Shqipëria do të luajë ndaj Greqisë me 24 mars dhe Hungarisë me 28 mars 2016. Me fat Lokosi!”

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.