Kombëtarja/ Dy emra të rinj në listën Panuçi

0
SHPËRNDAJE

Shqipëria luan më 13 nëntor me Turqinë në Antalia një ndeshje miqësore, ndërkohë që trajneri Kristian Panuçi ka shpallur listën e lojtarëve që do të jenë në këtë takim.

Në të bien në sy dy emra të rinj, njëri i bërë i ditur prej disa ditësh dhe bëhet fjalë për mesfushorin e AEK Astrit Ajdareviç. Risia tjetër është Ylber Ramadani, si dhe është rikthyer Sabien Lilaj.

Panuçi ka ftuar për këtë takim Naser Ajilin, edhe pse ai është pa klub. Cikalleshi nuk është thirrur, ashtu si Bekim Balaj e Memolla.

Lista e Kombëtares , 3 nentor

S'KA KOMENTE

Comments are closed.