Kombëtarja fluturon drejt Austrisë

0
SHPËRNDAJE

imageKombëtarja/ Ekipi Kombëtar i Shqipërisë është nisur drejt Austrisë atje ku ditën e nesërme do të përballet me këta të fundit në një ndeshje miqësore.

lajmi_nisjaLojtarët kuqezi janë nisur nga aeroporti “Nënë Tereza” për të zbarkuar më pas në kryeqytetin austriak ku do të akomodohen dhe do të zhvillojnë stërvitjen e vetme atje para ndeshjes. Kujtojmë që ndeshja Austri – Shqipëri do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Ernst Happel” në orën 19:30

S'KA KOMENTE

Comments are closed.