Kombëtarja kuqezi në një ditë ndryshe (FOTO)

0
SHPËRNDAJE

Pas fitores në ndeshjen e djeshme ndaj Katarit, lojtarët e Kombëtares kuqezi kanë kaluar sot një ditë ndryshe, larg fushës se blertë dhe stërvitjes për t’u relaksuar pas lodhjes së djeshme. Ata kanë vizituar pyjet e Austrisë.

imageimageimageimageimageimage

S'KA KOMENTE

Comments are closed.