Kombëtarja mbërrin në Luksemburg

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja në Luksemburg
Kombëtarja në Luksemburg

Kombëtarja/ Pas shumë peripecive të kaluara, ka mbërritur sot pasdite, Kombëtarja kuqezi ka mbërritur në aeroportin e Luksemburgut. Ekipi i drejtuar nga trajneri Gianni De Biasi, është nisur rreth orës 15.00 nga aeroporti i Vjenës, për të mbërritur në orën 16.50, në Luksemburg. Mënjëherë pas mbërritjes dhe kryerjes së procedurave, skuadra është nisur për t’u akomoduar në “Alvisse Parc Hotel” dhe nesër do të luajë miqësoren e dytë në kuadrin e përgatitjeve për finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.