Kombëtarja mbërrin në Vjenë

0
SHPËRNDAJE

A0N908
A0N908

Kombetarja shqiptare e futbollit, ka mberritur sot ne ” Vienna Internacional Airport” ne oren 16.50, me nje vonese prej 10 minutash, nga parashikimi. Delegacioni shqiptar i drejtuar nga Presidenti Armand Duka, menjehere pas daljes nga Aeroporti, ekipi kombetar u nis per ne ne Hotelin “Danub Hilton”. Pas mberritjes, skuadra do te behet gati per stervitjen e pare ne stadiumin “Hernst Hapel”, dhe trajneri De Biasi do te jape konferencen e per shtyp para mediave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.