Kombëtarja në alarm para Serbisë, dëmtohet Lorik Cana

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Një lajm tepër i hidhur vjen për ekipin Kombëtar shqiptar para ndeshjes me Serbinë. Mbrojtësi dhe kapiteni Lorik Cana është dëmtuar me ekipin e tij Nantes, dhe ka vënë në alarm të gjithë stafin e Kombëtares. Ai doli nga fusha duke çaluar dhe duke u ndihmuar nga stafi mjekësor. Nuk dihet ende shkalla e dëmtimit të Canës, por ai mund të rrezikojë ndeshjen më të rëndësishme në jetën e tij. Pritet që shkalla e dëmtimit të kapitenit të mësohet në orët në vijim, por tashmë të gjithë mbeten në ankth për fatin e kapitenit kuqezi.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.