Kombëtarja përcakton axhendën para Izraelit

0
SHPËRNDAJE

 

xhaka-stervitje-kombetarja-470x351Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka publikuar programin që të do ndiqet në prag të takimit kundër Izraelit, të vlefshëm për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”. Kështu ditën e martë dhe të mërkurë, në datat 8-9 janë programuar dy stërvitje si dhe një konferencë për shtyp në secilën ditë. Me datën 10 nuk do të ketë stërvitje paradite por vetëm mbasdite ndërsa me 11 nëntor do të zhvillohet stërvitja dhe konferenca e fundit ndërsa në darkë vonë do të bëhet nisja drejt qytetit të Shkodrës ku do të zhvillohet takimi.

8 nëntor
ora 10:00 stërvitje
ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë)
ora 18:00 stërvitje
9 nëntor
ora 10:15 stërvitje
ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë)
ora 18:00 stërvitje
10 nëntor
ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë)
ora 18:00 stërvitje
11 nëntor
ora 12.30 konferencë për shtyp (trajneri dhe kapiteni)
ora 18.00 stërvitja e fundit
ora 20.45 nisja për Shkodër

Seancat stervitore jane te hapura per mediat 15 min.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.