Kombëtarja rikthehet në rezidencën e saj

0
SHPËRNDAJE

Lorik Cana
Lorik Cana

Kombëtarja/ Pas asaj humbje tepër zhgënjyese që pësuan ndaj Francës mbrëmjen e djeshme në “Velodrome”, lojtarët e Kombëtares Shqiptare të Futbollit janë nisur drejt rezidencës së tyrenë Perros Guirec.

Etrit Berisha dhe Odise Roshi
Etrit Berisha dhe Odise Roshi

Nën drejtimin e De Biasit dhe Tramezzanit , ekipi kuqezi do të nisë menjëherë përgatitjet për ndeshjen e grupit A, kundër Rumanisë.

Armando Sadiku
Armando Sadiku

S'KA KOMENTE

Comments are closed.