Kompanitë e Basteve tregojnë respekt për Skënderbeun

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Përveç dy ndeshjeve të para të turit eliminator në Europa League, ku përballë ishte ekipi nga Andorra, Sant Julia, në të gjitha të tjerat Skënderbeut ka qenë në rolin e sfidantit.

Kompanitë e basteve, jo vetëm në ndeshjet jashtë, ku nuk i jepnin asnjë shans ekipit korçar, por edhe në ato shtëpiake e kanë injoruar në një farë mase. Skënderbeu ka thyer deri tani parashikimet dhe kjo ka bërë që ndaj Partizanit të Beogradit kuotat të jenë më të balancuara.

Tani edhe kompanitë e basteve kanë më shumë respekt për Skëndebeun, fitorja e të cilit sot në mbrëmje vlerësohet me 2.8, kurse fitorja e serbëve 2.4. Barazimi kuotohet 3.15.

Bastet

S'KA KOMENTE

Comments are closed.