Kompletohet mbrojtja, dy rinovime te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

endri vrapiEndri Vrapi e Antonio Marku kanë rinovuar kontratat me Vllaznisë dhe ky lajm njoftohet nga klubi shkodran që njofton si më poshtë në faqen zyrtare në facebook:

VRAPI E MARKU, FIRMOSIN KONTRATAT E REJA

Dy mbrojtesit e Vllaznise se sezonit te kaluar, Endri Vrapi dhe Antonio Marku, mesditen e sotme kane firmosur kontratat e reja me klubin. Vrapi bashke me administratorin Gjyrezi kane rene dakord per te firmosur edhe per nje vit tjeter sebashku ndersa Marku ka rene dakord per nje kontrate dyvjeçare. Skuadra ne kete menyre ka nisur te plotesohet me lojtaret e duhur per sezonin e ri megjithate ne ditet e ardhshme priten te tjera firma ne kontrata.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.