Konfirmohet dyshja Musolli-Shameti

0
SHPËRNDAJE

musolli shametiKukësi ka njoftuar se ka arritur marrëveshevjen e rinovimit me dy prej lojtarëve kryesorë: Ylli Shametin dhe Besa Musollin.

Ja njoftimi i bërë në faqen zyrtare në “Facebook”:

“Shameti dhe Musolli arrijnë marrëveshjen e rinovimit. Dy lojtarët e F.K. Kukësit, Ylli Shameti dhe Besar Musolli kanë arritur marrëveshjen e rinovimit me klubin verilindor. Të dy lojtarët janë takuar me presidentin Safet Gjici dhe kanë zyrtarizuar vazhdimin e bashkëpunimit. Futbollistët do të jenë me fanellën e F.K. Kukësit edhe për sezonin 2016-2017 dhe me shumë mundësi edhe për më tepër. Lojtarët shprehen mjaft të kënaqur që do të vazhdojnë të kontribujnë për klubin verilindor”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.