Korabi arrin akordin dhe me kapitenin

0
SHPËRNDAJE

sokol mziuKorabi ka arritur akordin me Sokol Mziun, mesfushorin që vjet ishte kapiteni i dibranëve që u ngjitën në Kategorinë Superiore.

Mesfushori ka nisur përgatitjet me skuadrën dhe të hënën pritet të zyrtarizohet rinovimi i kontratës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.