Korabi bën planet, por…

0
SHPËRNDAJE

Erzeni KorabiKorabi pritet të dalë në stërvitje së shpejti lajmëron faqja zyrtare e klubit, por nuk bën të ditur se kur.

Në lajmërimin e bërë, ata shprehen se për 10 ditë do punojnë në Tiranë për të përcaktuar grupin e lojtarëve, dhe më pas faza përgatitore do zhvillohet në Peshkopi.

Merkatoja do nisë me lojtarët që mbyllën sezonin, ndërsa më pas do mendohet për afrimet.

Gjithashtu pritet të emërohet trajneri i ri dhe drejtori teknik pas largimit të Mehmetit dhe Përlekës si dhe të miratohet fondi nga bashkia.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.