Korabi fitore në miqësore

0
SHPËRNDAJE


korabi

Korabi po e vazhdon fazën e vet përgatitore duke fituar edhe një tjetër miqësore me një skuadër të grupit të saj, si Iliria.

Fitorja me rezultatin 2-1 për dibranët vjen me golat e Frashërit dhe Gjokës. Kjo ishte miqësorja e fundit për Korabin në prag të nisjes së fazës së dytë të kampionatit ku skuadra e drejtuar nga tekniku kryeqytetas Mehmeti është në lojë për t’u ngjitur në Superiore.

Me Korabin vazhdojnë të stërviten edhe shumë futbollistë në provë madje ndonjë prej tyre është aktivizuar edhe sot për t’u përzgjedhur më pas elementët që do të përdoren gjatë fazës së dytë.

koraab

S'KA KOMENTE

Comments are closed.