Korabi, gati edhe një afrim tjetër

0
SHPËRNDAJE

ervis kajaKorabi po tenton të afrojë në skuadër lojtarin polivalenti Ervis Kaja, i cili njihet mirë nga trajneri Mërgjyshi që e ka patur atë nën urdhrat e tij te Apolonia.

Minuta90.com zbulon se dibranët kanë biseduar me lojtarin, dhe parimisht kanë rënë dakord, dhe tashmë gjithçka është e hapur për  bashkëpunim, pas ndërprerjes së kontratës së Kajës me Apoloninë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.