Korabi, gati “kurthi” ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Korabit po tregon se ka forcën të ndal edhe skuadra pretendente. Shembullin e japin më së miri barazimet ndaj Tiranës dhe Kukësit. Trajneri Gerd Haxhiu, tani e ka të qartë stradegjinë që do të ndjekë. Java në vazhdim vendos dibranët përballë Partizanit në një sfidë delikate për të dyja skuadrat. Por duke parë ecurinë e Korabit, nuk është aspak cudi të ndalet edhe Partizani, një kundërshtar serioz dhe pretendend për të fituar titullin këtë sezon.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.