Korabi i Superiores triumfon

0
SHPËRNDAJE

korabi korabiKorabi i Peshkopisë mundi Korabin e Dibrës së madhe me rezultatin 3-1 në një ndeshje të luajtur në Peshkopi.

Pjesa e parë u mbyll 0-0, ndërsa Meto humbi edhe një penallti. Në të dytën shënoi Klloboçishta për miqtë, për të barazuar më pas Çela.

Mziu dhe Jubani shënojnë edhe dy gola për ekipin e Mërgjyshit që vulos fitoren 3-1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.