Korabi konfirmon zbulimin e sezonit te shkuar

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka rinisur rindertimin per sezonin e ri pas konfirmimit te stafit teknike me ne krye Julian Ahmataj diten e sotme ka prezantuar dy afrimet e para.

Majkell Pecin , dhe portierin e talentuar Endrit Prenci i cili ishte zbulimi i Korabit sezonin e shkuar .

Prenci eshte nje portier i ri ne moshe dhe , cilesite e tij i ka treguar ne superlige dhe pritet te ndihmoj shume Korabin per te arritur objektivatë sezonalë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.