Korabi, largohet sulmuesi nigerian

0
SHPËRNDAJE

1-abraham-adelajaSulmuesi nigerian i ardhur në provë në rradhët e Korabit duket se do të largohet përfundimisht nga Shqipëria. Një ofertë e orëve të fundit nga Dubai ia ka prishur mendjen lojtarit që ishte pranë akordit me dibranët. Abraham Adelaja është larguar nga Shqipëria dhe tashmë do të provoj fatin e tij në Dubai.

 

 

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.