Korabi mbush xhepat, priten edhe rrogat

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Korabit i ka rregulluar pozitat e saj në tabelën e klasifikimit duke shpresuar më shumë se kurrë në një shpëtim të mundshëm nga rënia në Kategorinë e Parë. Fitorja me Flamurtarin jo vetëm që ka rritur pikët në klasfikim, por edhe ka mbushur xhepat e lojtarëve. Premio pas ndeshjes ndaj vlonjatëve është ndarë dhe gjithashtu pritet edhe një pagë tu shpërndahet lojtarëve përpara vitit të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.