Korabi mendon për “gardianin”

0
SHPËRNDAJE

Erzeni KorabiSkuadra e Korabit duket se ka nisur negociatat me disa portier për të marrë shërbimet cilësore në këtë repart. Kështu mësohet se Stivi Frashëri dhe Miroslav Vujadinovic janë dy portierët e parë që janë kontaktuar dhe po negociohet./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.