Korabi ngec, e mund Kamza

0
SHPËRNDAJE

kamza korabi penalltiaKorabi u mund në miqësoren e dytë të zhvilluar brenda pak ditëve, teksa këtë herë kishte përballë Kamzën.

Ndeshja e luajtur në Kamzë, përfundoi me rezultatin minimal 1-0 për kamzalinjtë, që shënuan në pjesën e dytë me anë të Brahos.

Gjirokastriti shënoi nga pika e bardhë e 11 metërshit, dhe rezultati nuk ndryshoi deri në fund të takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.