Korabi, një tjetër nga Apolonia

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Apolinisë, Endri Prifti firmos me Korabin. Pas disa lojtarëve të tjerë që erdhën më parë dhe u bashkuan me trajnerin Mërgjyshi, tashmë edhe Prifti do të jetë pjesë e dibranëve për sezonin e ri futbollistik.

13901444_1218863234847738_3764435983615890906_n

Prifti luan si mbrojtës dhe është një tjetër përforcim në repartin difensiv.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.