Korabi nuk e ndal vrullin, 9 zyrtarizime

0
SHPËRNDAJE

mihaniKorabi ka realizuar edhe 5 afrime në ekip, pasi sot kanë firmosur Kaja, Nako, Zguro, Mihani dhe Prençi.

Gjithashtu kanë  rinovuar kontratat kapiteni Mziu, portieri Prençi, dhe dy shkodranët Jubani e Kiri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.