Korabi nuk ndalet

0
SHPËRNDAJE

korabi-i-ri-770x470Korabi, pas 7 blerjeve të para vazhdon të jetë në kontakt me futbollistë të tjerë të ndryshëm. Minuta90.com zbulon se dibranët ndodhen në bisedime me Gerald Tushe, që sezonin e fundit ishte pjesë e Tërbunit. Gjasat janë që ky transferim të realizohet, por gjithçka pritet të shihet në ditët në vijim, pasi mesfushori 25-vjeçar ka oferta edhe nga Flamurtari dhe Tirana.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.