Korabi “piketon” një sulmues

0
SHPËRNDAJE

Arbër Abilaliaj në stërvitje me Skënderbeun
Arbër Abilaliaj në stërvitje me Skënderbeun

Arbër Abilaliaj mund të veshë fanellën e Korabit sezonin e ardhshëm. Sulmuesi vlonjat është një mundësi për sulmine dibranëve shkruan Sport Ekspres, dhe pritet që të ketë gjëra konkretet ditët e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.