Korabi, rikthehet Sabino Plaku

0
SHPËRNDAJE


Sebino Plaku do të jetë në dispozicion të trajnerit Gerd Haxhiu në sfidën me Flamurtarin.

Sulmuesi është rikuperuar plotësisht dhe pritet ta nise nga minuta e parë me vlonjatët.

I gatshëm për këtë ndeshje është edhe mbrojtësi Prifti, i cili në ndeshjen me Partizanin mungoi për shkak se kishte plotësuar numrin e kartonëve të verdhë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.