Korabi synon lojtarin gjirokastrit

0
SHPËRNDAJE

juli-lluka
Julian Lluka

Julian Lluka është objektivi tjetër i Korabit siç shkruan Panorama Sport. Mesfushori është kontaktuar nga dibranët, dhe njihet mirë nga trajneri Mërgjyshi që e ka patur në ekip te Apolonia vjet. Gjithashtu për Llukën interesohet edhe Luftëtari.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.