Korabi zyrtarizon dy afrime / Rinovon Laco

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka zyrtarizuar sot dy afrimet e radhes në merkato , Dy sulmuesit Kladuio Hyseni e Ardina Kaloshi kane firmosur sot kontrata respketive.Ndersa ka rinovuar dhe portieri i talentuar Tedi Laco.

Hyseni ka firmosur nje kontrate 1+1 me Dibranet,ai vjen nga Besa e Kavejes , ku me pare ka provuar te luaj me
Shkendijen Tr ,Skenderbeun ,Teuten ,Erzenin .

Vec Hysenit per Dibranet sot ka firmosur dhe sulmuesi Dibran Ardian Kaloshi qe ka qen pjes e Korabit ne sezonin 2014/2015.

Pas Endrit Prencit sot ka rinovuar dhe portieri Tedi Laco , si Prenci e Laco kane qe dhe vjet pjes e Dibranve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.