Korabi zyrtarizon dy afrime

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka zyrtarizuar sot dy goditjet e radhës në merkato , teksa ka huazuar nga Skenderbeu mbrojtesin e djathtë Anteo Osmanllari .

Vec Osmanllari per nje sezonë me Korabim ka firmosur dhe Xhulio Jaupi , i cili me parë ka provuar të luaj me Elbasanin dhe se fundemi kishte dalur në stervitje me ShkumbininKorabi ka zyrtarizuar sot dy goditjet e radhës në merkato , teksa ka huazuar nga Skenderbeu mbrojtesin e djathtë Anteo Osmanllari .

Vec Osmanllari per nje sezonë me Korabim ka firmosur dhe Xhulio Jaupi , i cili me parë ka provuar të luaj me Elbasanin dhe se fundemi kishte dalur ne stervitje me Shkumbinin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.