Korçë-Kukës; Osmani ndodhet në Shkup

0
SHPËRNDAJE

osmaniOsmani ka qenë në qendër të vëmendjes sot, pasi fillimisht u raportua në media për një akord me Kukësin, ndërsa më pas reaguan korçarët që lojtari ka rinovuar.

Por minuta90.com mëson se Osmani ndodhet në Shkup, dhe po negocion për të kaluar te Shkëndija e Tetovës.

Sa duket mes Kukësit dhe Skënderbeut do të përfitojnë tetovarët….

S'KA KOMENTE

Comments are closed.