Kosova merr edhe Vojvodën

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i kombëtares U21 të Shqipërisë Mërgim Vojvoda do të jetë pjesë e kombëtares së Kosovës dhe tashmë federata kosovare ka dërguar ftesën zyrtare për lojtarin tek klubi i tij në Belgjikë, Royal Exeel Mouscron.

14907187_1240955932628328_118692556151583097_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.