Kristian Panuçi publikon listen/ Konfirmohen tre afrime

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i kombetares
Kristian Panuçi ka publikuar sot listen me 24 lojtar te grumbulluar per dy ndeshjet 2 dhe 5 shtator ndaj Lihtertshtejnit e Maqedonis.
Ne listë ka dhe tre afrime Hysen Memolla (HajdukSplit) Ivan Balliu (Metz) Valon Ahmedi (NK Maribor).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.