Krotone do Strakoshën, por…

0
SHPËRNDAJE

StrakoshaThomas Strakosha pritet të huazohet sërish edhe këtë sezon nga Lacio, ndërkohë që së fundmi në Itali po qarkullojnë zërat për një interesim të Krotones për portierin e Shpresave.

Skuadra e Serisë A e do atë për portier të dytë, dhe kjo nuk është se i leverdis shumë Lacios dhe portierit, ndaj mbetet për t’u parë se ku do të luajë sezonin e ardhshëm Strakosha që vjet ishte pjesë e Salernitanës në Seria B.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.