Krotone do sulmuesin shqiptar

0
SHPËRNDAJE

Rey Manaj
Rey Manaj

Rei Manaj është vënë tani në shënjestërn e një tjetër skuadre te Seria A, dhe ajo është Krotone.

Lajmi jepet në mediat italiane, që shkruajnë se Krotone dëshiron të zëvendësojë Budimir që e shiti te Sampdoria me sulmuesin e Interit.

Zikaltrit duan ta huazojnë atë, dhe kjo pistë është mëse e mundshme për lushnjarin që ka provuar të luajë edhe me Kombëtaren shqiptare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.