Krotone pëlqen mesfushorin e Kombëtares

0
SHPËRNDAJE

Milot Rashica dhe Migjen Basha
Milot Rashica dhe Migjen Basha

Migjen Basha, mesfushori i Kombëtares pëlqehet nga skuadra italiane e Krotones e cila do të garojë në Serinë A këtë sezon.

Lajmi bëhet i ditur në mediat italiane, teksa aktivizimi i Bashës me Komos vjet, duket se ka tërhequr sërish interesin për mesfushorin nga skuadrat italiane.

Për ta bërë pjesë të sajën, Krotone duhet të bindë Luzernën, pasi Basha është nën kontratë me klubin zviceran.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.