Kryeministri Rama vizitë në stadiumin “Flamurtari”

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Kryeministri Edi Rama do të vizitojë qytetin e Vlorës, ku shkak për këtë vizitë është klubi i Flamurtarit. Kryeministri i Shqipërisë do të shohë nga afër punimet dhe infrastrukturën e stadiumit “Flamurtari” të Vlorës.

imageEdi Rama e ka vizituar edhe më herët ekipin vlonjat, teksa ka premtuar edhe ndihmën e Qeverisë për iniciativën që kanë marrë drejtuesit e klubit të Flamurtarit për të ndërtuar një infrastrukturë moderne. Gjithashtu Kryeministri Rama ka shprehur edhe gadishmërinë nga ana e Qeverisë që Ai drejton, për stadiumin e ri që ka në projekt F.C Flamurtari të ndërtojë në pyllinne sodës.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.