Kryendeshja e javës, ja çmimet e biletave për Partizani-Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

12821424_481572132037188_2419244250766098802_n

Faqa zyrtare e Partizanit bën me dije çmimet e biletave për ndeshjen që do të zhvillohet mes tyre dhe Skënderbeut të hënën në orën 19:00. Duke filluar që nga ora 9:00 të ditës së premte ju mund të siguroni biletat pranë pikës së shitjes në stadiumin “Qemal Stafa”. Çmimet e biletave në tribunat respektive do të jenë:

Biletat në Tribunat A dhe B do të jenë të diferencuara në 2 sektorë me çmimet respektive: 1 500 Lekë dhe 1 000 Lekë

Biletat në Tribunën D2 , D3, dhe E do të kushtojnë 300 Lekë

Hyrja për femrat do të jetë falas në sektorët e Tribunave D2 dhe D3

Tifozeria e kuqe do të akomodohet në sektorët e Tribunave B, D2 dhe D3.

Tifozeria mike nga Korça do të ketë në dispozicion Tribunat A dhe E.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.