Kthehet Marku, Vllaznia plotësohet në mbrojtje

0
SHPËRNDAJE

Laçi i lëshoi “bombën” dje Vllaznisë, ndërsa shkodranët nuk bënë asgjë që të shpëtonin. Të paktën, kjo ishte ajo çfarë u pa.

Trajneri Armando Cungu, pas ndeshjes, në intervistën dhënë gazetarëve shkodranë, foli mjaft ashpër për ekipin e tij, madje aq ashpër sa nuk ka folur ndonjëherë më përpara. Pritet që të zhvillohet analiza e sfidës me Laçin dhe do të kërkohet fitorja me Teutën, edhe pse është një kundërshtar mjaft i vështirë.

minuta90.com mëson ekskluzivisht se, Antonio Marku, i dëmtuar prej disa javësh, në ndeshjen e radhës ndaj Teutës do të jetë gati. Mbrojtësi pritet që të zërë vendin e titullarit, duke formuar 4-shen e mbrojtjes së bashku me Gocaj, Cicmil dhe Bicaj.

Kujtojmë që, Marku në sfidën e djeshme ndaj Laçit ishte në stolin e rezervave, por trajneri Cungu nuk deshi që ta rrezikonte për ndeshjen e ardhshme. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.