Kualifikim drithërues për Lilën (video)

0
SHPËRNDAJE

PAS Janina e fitoi pastër dhe bindshëm 3-0 ndeshjen e parë ndaj norvegjezëve të Odd Greenland duke krijuar iluzionin e një kalimi të thjeshtë të turit. Mirëpo ndryshe shkoi puna në ndeshjen e djeshme teksa ishin skandinavët që shënuan tre herë duke e cuar takimin në shtesë. Aty ishte Koutris që shënoi duke kualifikuar ekipin e Andi Lilës i cili luajti këtë ndeshje si titullar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.